تبلیغات در گوگل

۱- تقریبا واسه یه تبلیغ ۱ دقیقه ای هر ویو چقدر هزینه داره ؟

تایم ویدیویی که می خواید تبلیغ کنید اگر زیاد باشه جواب نمیگیرید باید سعی کنید توی ۱۰ ثانیه جمعش کنید که طرف رو به پیج خودتون بکشید چون خیلی ها میبندن تبلیغ رو

تارگت کلیک به دو شکل داره

تارگت CPA یا هزینه به ازای هر حصول، این روش که به عنوان یکی دیگر از هوشمندانه ترین استراتژی قیمت گذاریBidding  در گوگل ادوردز شناخته می شود، به تبلیغ کننده این امکان را می دهد که برای هر نرخ تبدیل، یک هزینه هدف تعیین کند. بعد از آن گوگل به گونه ای تنظیمات را انجام می دهد که نزدیک ترین نرخ به CPA ایجاد شود. هر کدام از این نرخ های منحصر به فرد، ممکن است که مقداری کمتر یا بیشتر از CPA تعیین شده داشته باشند. اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که گوگل این میزان اختلاف را در طول زمان متعادل می کند.
اگر می خواهید که گوگل از سطح بالا و پایین قیمت گذاری مد نظر شما بالاتر یا پایین تر نمی رود، می توانید کران بالا و پایین را تعیین نمایید.
معایب قیمت گذاری هدفگیری CPA یا Target CPA در گوگل ادوردز
مشابه با حال حداکثر سازی نرخ تبدیل، نیاز است که برای موثر بودن این استراتژی قیمت گذاریBidding  در گوگل ادوردز ، گزینه نرخ ردیابی فعال باشد.
علاوه بر این که برای این که گوگل قادر به گرفتن تصمیم های هوشمند باشد، باید اطلاعاتی مفیدی در اختیارش قرار داشته باشد. پس اگر نرخ داده های شما به اندازه کافی نباشد، نمی توان انتظار خوبی از الگوریتم پیاده سازی شده داشت. بر اساس آماری که گوگل منشتر کرده است، در ۳۰ روز باید حداقل نرخ تبدیل شما ۱۵ باشد.