از طریق پرسشنامه‌ای که میسازی کسب درآمد کن !

اما چطوری ؟ ببینید اگر خیلی ساده بخواهیم توضیح بدیم، باید این مطلب رو اینطور بیان کنیم که شما یک پرسشنامه ای رو در زمینه‌ی و موضوع خاصی طراحی میکنید و از ۵۰ نفر میخواهید که به سوالات و پرسشنامه شما پاسخ دهند.
بعد از این موضوع شما یکسری داده، یکسری ایده و اگر کلی تر بگیم یک محتوای تقریبا جامع درباره‌ی موضوعی که مدنظرتون بوده دارید. از طریق این پرسشنامه ای که شما جمع آوری و تهیه کردید میتونید کسب درآمد کنید.

اما چطور؟

خیلی از افرادی که در موضوع مدنظر شما فعالیت دارند به دنبال داده ها و منابع میگردند؛ داده ها و منابعی که افراد مختلف جامعه اون رو پر کرده باشن و تقریبا جامع باشه.
شما با طراحی پرسشنامه و تکمیل اون تونستید این منبع رو در اختیار چنین افرادی بگذارید و در ازای این مبلغی رو دریافت میکنید.

حال این سوال پیش می‌آید که چطور باید نتایج پرسشنامه ام را بفروشم؟

شرکت تیک‌دی این خدمات رو برای شما فراهم کرده، به اینصورت که شما پس از طراحی پرسشنامه و تکمیل شدن پرسشنامه توسط مخاطبینتون میتونید از همون پنل کاربریتون، نتایج پرسشنامتون رو در سایت تیک‌دی برای فروش بگذارید.

شرکت تیک‌دی هم مبلغ ۲۰ درصد از هر فروش رو به عنوان هزینه‌ی استفاده از این خدمات از شما دریافت میکنه و ۸۰ درصد سهم شما در فروش هر پرسشنامه هست.

نحوه‌ی و طریقه گذاشتن نتایج پرسشنامه برای فروش هم در پنل کاربری پرسشنامتون قرار گرفته شده.

این فرصت رو از دست ندین که خیلی راحت و البته با یک مقدار خلاقیت میتونی. درآمد کسب کنید.
برای شروع اینجا را کلیک کنید.